free site maker

Exekutor Mgr. Martin Tunkl

Soudní exekutor Exekutorského úřadu Plzeň-město

Chcete znát aktuální výši vašeho dluhu?

Požádejte pomocí emailu epodatelnatunkl@exekutori-online.cz nebo formou SMS o přihlašovací kód do aplikace www.tvujdluh.cz

Něco o nás

Exekutorský úřad Plzeň-město soudního exekutora Mgr. Martina Tunkla se nachází v centru města Plzně a je snadno dostupný všem účastníkům řízení. Objemem zpracovávané agendy patří mezi středně velké úřady s 20 letou tradicí a úspěšností v oboru exekucí.

Za dobu své činnosti úřad realizoval několik desítek tisíc úspěšně vymožených exekucí. Díky našim zkušenostem jsme schopni vymoci pohledávku jakéhokoliv druhu a v jakékoliv výši.

Kvalifikovaný zkušený tým 14 vykonavatelů s praxí, a odborným vzděláním zakončeným profesní zkouškou zajišťuje vymáhání pohledávek po celém území České republiky. Desítky zaměstnanců administrativy s dlouholetou praxí, kteří se velmi dobře orientují v problematice exekucí, dohlíží na rychlý postup při postihu majetku. Tým právníků na vysoké odborné úrovni dohlíží na zákonnost prováděných exekucí.

V sídle úřadu se nachází kvalitní zázemí pro výkon exekuční činnosti, nadstandardní administrativní i skladové prostory. K práci využíváme vyspělou výpočetní techniku a moderní zabezpečený informační systém EVOLIO, který provádí lustrace majetkových hodnot dlužníků automatizovaně, rychle, v pravidelných intervalech a výsledky součinností automaticky zpracovává. Spisy vedeme elektronicky, pro doručování využíváme hybridní poštu a jsme schopni plně fungovat on-line za každé situace. Náš informační systém oprávněným umožňuje snadné on-line dálkové nahlížení do spisů. Dražby pro větší komfort provádíme elektronicky. Dražitelé tak mohou dražit z pohodlí svého domova čímž dosahujeme i vyšší výtěžnosti dražeb pro účastníky řízení. K dispozici máme také prostornou aukční síň, která se nachází přímo v sídle úřadu. Snažíme se maximálně přizpůsobovat vývoji, proto pravidelně upravujeme, zrychlujeme a zefektivňujeme naše pracovní postupy.

Chcete se nás na něco zeptat? Veškeré kontaktní údaje najdete zde. Chcete dostávat informace o plánovaných dražbách? Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný email. Přihlášení k odběru najdete v zápatí webu.

Nahlížení do spisů

1

Zákon č. 120/2001 Sb

Nahlížení do spisů se řídí dle zákona č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád), § 94 a § 95.

2

Kdy lze nahlédnout do spisů

Po telefonické domluvě či osobním jednání je možno nahlížet do spisů, a to každý den v úřední hodiny.

3

Sekretariát

Kontakt: sekretariát Mgr. Martina Tunkla, soudního exekutora - tel.: +420 378 229 796

Kontaktní informace

Adresa

Palackého nám. 28 , Plzeň 301 00

Telefon - recepce

+420 378 229 711

E-mail podatelna

Mgr. Tunkl: epodatelnatunkl@exekutori-online.cz

datová schránka: 7pig84c

 

IČ: 66248574
DIČ: CZ7312111444
Informace v ARES

.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Zvažujete vymáhání pohledávek prostřednictvím soudního exekutora?
Nejste spokojeni se současným procesem vymáhání Vaší pohledávky?
Jste povinný v námi vedeném exekučním řízení?

captcha
Klikněte na obrázek pro vytvoření nového.

Exekutorský úřad

Rozesílání novinek

Registrujte se k zasílání aktuálních informací.