free site maker

Exekutor JUDr. Zdeněk Zítka

Soudní exekutor Exekutorského úřadu Plzeň-město

Chcete znát aktuální výši vašeho dluhu?

Požádejte pomocí emailu epodatelnazitka@exekutori-online.cz nebo formou SMS o přihlašovací kód do aplikace www.tvujdluh.cz

Něco o nás

Exekutorský úřad Plzeň-město soudního exekutora JUDr. Zdeňka Zítky se nachází v centru města Plzně a je snadno dostupný všem účastníkům řízení. Objemem zpracovávané agendy patří mezi středně velké úřady s 20 letou tradicí a úspěšností v oboru exekucí.

Za dobu své činnosti úřad realizoval několik desítek tisíc úspěšně vymožených exekucí. Díky našim zkušenostem jsme schopni vymoci pohledávku jakéhokoliv druhu a v jakékoliv výši.

Kvalifikovaný zkušený tým 14 vykonavatelů s praxí, a odborným vzděláním zakončeným profesní zkouškou zajišťuje vymáhání pohledávek po celém území České republiky. Desítky zaměstnanců administrativy s dlouholetou praxí, kteří se velmi dobře orientují v problematice exekucí, dohlíží na rychlý postup při postihu majetku. Tým právníků na vysoké odborné úrovni dohlíží na zákonnost prováděných exekucí.

V sídle úřadu se nachází kvalitní zázemí pro výkon exekuční činnosti, nadstandardní administrativní i skladové prostory. K práci využíváme vyspělou výpočetní techniku a moderní zabezpečený informační systém EVOLIO, který provádí lustrace majetkových hodnot dlužníků automatizovaně, rychle, v pravidelných intervalech a výsledky součinností automaticky zpracovává. Spisy vedeme elektronicky, pro doručování využíváme hybridní poštu a jsme schopni plně fungovat on-line za každé situace. Náš informační systém oprávněným umožňuje snadné on-line dálkové nahlížení do spisů. Dražby pro větší komfort provádíme elektronicky. Dražitelé tak mohou dražit z pohodlí svého domova, čímž dosahujeme vyšší výtěžnosti dražeb pro účastníky řízení. K dispozici máme také prostornou aukční síň, která se nachází přímo v sídle úřadu. Snažíme se maximálně přizpůsobovat vývoji, proto pravidelně upravujeme, zrychlujeme a zefektivňujeme naše pracovní postupy.

Chcete se nás na něco zeptat? Veškeré kontaktní údaje najdete zde. Chcete dostávat informace o plánovaných dražbách? Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný email. Přihlášení k odběru najdete v zápatí webu.

O soudním exekutorovi

Jmenuji se Zdeněk Zítka a jako soudní exekutor působím od počátku vzniku profese soudních exekutorů v České republice v roce 2001. Při výkonu profese soudního exekutora dbám na zákonný postup, maximálně rychlý a efektivní průběh a transparentnost pro všechny účastníky řízení.

Nabízím profesionální jednání v zákonných mezích, neboť mým cílem je vymoci Vaši pohledávku co nejefektivnějším způsobem. Exekuční činnost se snažím vykonávat s vysokým nasazením, rychle a efektivně, bez vynakládání vysokých neúčelných nákladů.

Máte zájem o služby mého úřadu? Kontaktujte nás.

Nahlížení do spisů

1

Zákon č. 120/2001 Sb

Nahlížení do spisů se řídí dle zákona č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád), § 94 a § 95.

2

Kdy lze nahlédnout do spisů

Po telefonické domluvě či osobním jednání je možno nahlížet do spisů,, a to každý den v úřední hodiny.

3

Sekretariát

Kontakt: sekretariát JUDr. Zdeňka Zítky, soudního exekutora - tel.: +420 378 229 795

Kontaktní informace

Adresa

Palackého nám. 28 , Plzeň 301 00

Telefon - recepce

+420 378 229 711

úřední hodiny Pondělí a středa: 8.00 - 11.30, 12.00 - 15.30 hod.

E-mail podatelna

JUDr.Zítka: epodatelnazitka@exekutori-online.cz
Datová schránka: rx7g88c

IČ: 70931194
DIČ: CZ6204290532
Informace v ARES

.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Zvažujete vymáhání pohledávek prostřednictvím soudního exekutora?
Nejste spokojeni se současným procesem vymáhání Vaší pohledávky?
Jste povinný v námi vedeném exekučním řízení?

captcha
Klikněte na obrázek pro vytvoření nového.

Exekutorský úřad

Rozesílání novinek

Registrujte se k zasílání aktuálních informací.